Fijn wonen dichtbij de natuur!
Jij maakt een sprongetje van geluk bij het zien van Griend 7! Wil jij op loopafstand wonen van de rivier de Waal in een fijne twee onder één kapwoning met vrijstaande garage/hobbyruimte, 4 slaapkamers en een zonnige achtertuin? Dan moet je zeker komen kijken!
INDELING BEGANE GROND
We starten de tour voor het huis. Parkeer je auto op je eigen oprit onder de carport. Stal je de auto liever overdekt? Dan kan dit in de royaal uitgebouwde vrijstaande stenen garage van 23 m2 met ramen en loopdeur naar de tuin. Natuurlijk kun je er ook voor kiezen deze ruimte te gebruiken als jouw nieuwe hobby-of klusplek. Naast de garage is een poort met toegang tot de achtertuin.
Via de overdekte zij-entree gaan we het huis binnen. De hal met plavuizen verleent toegang tot de woonkamer, de toiletruimte, de meterkast en de trapopgang naar de verdieping. De keurige toiletruimte is voorzien van een staand toilet en een fonteintje.
De woonkamer (25 m²) is een sfeervolle ruimte en is door middel van glazen schuifdeuren met roede ramen gescheiden van de leefkeuken. Het zitgedeelte is aan de voorzijde gesitueerd en voorzien van een schouw met gaskachel en mooie houten vloerdelen. De rolluiken aan de voorzijde komen geregeld goed van pas.
Leefkeuken
De leefkeuken (16 m²) is gesitueerd aan de achterzijde van de woning en is dé plek waar je gezellig samenkomt met schuifpui en een extra loopdeur naar de tuin, beide voorzien van rolluiken. Er is ruim plaats voor een grote eettafel. De afwerking van de keuken sluit goed aan bij het totaalplaatje en maakt het een mooi geheel. Er is gekozen voor een strak landelijke keuken in hoekopstelling met lichte kastfronten. De keuken is voorzien van inbouwapparatuur, zoals een kookplaat, afzuigkap, een vaatwasmachine, een oven (2022) en een koelkast. De vloer is voorzien van plavuizen gecombineerd met vloerverwarming.
INDELING EERSTE VERDIEPING
Het is zeer prettig boven komen op de overloop met veel licht door het zijraam. Op de eerste verdieping bevinden zich 3 goede slaapkamers (2 aan de achterzijde met dakraam en 1 aan de voorzijde met dakkapel) en een fijne badkamer. De keurige badkamer is voorzien van een wastafel met spiegelkast, een hoek ligbad met douchescherm, een tweede toilet en een design radiator.
INDELING TWEEDE VERDIEPING
De tweede verdieping betreft een volwaardige verdieping met een vierde slaapkamer met dakraam en via de schuifdeuren is er kastruimte gecreëerd. Op de ruime overloop met klein dakraam is de wasmachine en wasdroger installatie gerealiseerd. Tevens bevindt zich hier de opstelplaats van de combiketel en er is nog een bergzolder aanwezig.
Tuin
Kavel 215 m².
De onderhoudsvriendelijke achtertuin is gelegen op het westen en geeft genoeg ruimte voor het plaatsen van een lounge- of tuinset. Van vroeg in het voorjaar tot laat in het najaar kan je heerlijk genieten van deze prachtige onderhoudsvrije tuin die is voorzien van sierbestrating, terras, gazon en mooie leibomen. Door de geplaatste schuttingen kun je genieten van optimale privacy. Via een afsluitbare poort is de oprit bereikbaar. De voortuin is erg netjes aangelegd en beschikt dus over een eigen oprit. Hier heb je ook de mogelijkheid om je auto te stallen in de garage met extra loopdeur naar de tuin! Daarnaast is een overkapping geplaatst.
Leuke woonomgeving
Hier op mogen groeien, de jeugd tekent ervoor. De landelijke en waterrijke omgeving met de vele strandjes langs de rivier de Waal nodigt de jeugd uit om buiten te spelen, de natuur te ontdekken en avonturen te beleven. Aan het eind van de straat is een kinderspeelplaats. Volwassenen waarderen de kalmte, het groen en de vergezichten. Voor wie een woning in een rustige omgeving wenst, maar toch op korte afstand van grote steden wilt wonen, is dit een unieke kans voor dit gezellige dorp aan de Waal! Zuilichem (gemeente Zaltbommel) is een dorp in de Bommelerwaard, gelegen in de provincie Gelderland. Wonen in Zuilichem betekent wat ons betreft wonen in een super fijn en gezellig dorp, waar de mensen elkaar nog gedag zeggen op straat.
Goed bereikbaar
Het dorp ligt centraal tussen de snelwegen A2, de A15 en de A27. De stad Zaltbommel met het NS station en de snelweg A2 zijn in 10 minuten te bereiken, de stad ’s-Hertogenbosch bevindt zich op 20 minuten afstand. In het dorp Zuilichem zijn een aantal voorzieningen aanwezig, zoals een supermarkt met bakkerij, cafetaria en een basisschool. Verder zijn er de prachtige uiterwaarden waar je schitterend kunt wandelen en bij warme dagen kunt afkoelen langs de Waal met fijne strandjes.
We laten je deze toffe twee onder één kapwoning graag een keer in levende lijve zien. Maak jij een sprongetje van geluk? Bel dan snel en wie weet zien wij elkaar binnenkort!