Wij gebruiken cookies. Akkoord
0183 - 635011 Stel een vraag
Verhuurd

Eierveiling 8

Gorinchem Huurprijs: € 1.350,-
  • Woonoppervlakte 162 m2
  • Aantal slaapkamers 2
  • Bouwjaar 1895

Omschrijving

Huurprijs: € 1.350 - per maand exclusief gas, water en elektra
Borgstelling: 1 maand huur
Beschikbaar: per direct
Huurperiode: minimaal 12 maanden

Er is een acceptatieprocedure van toepassing. Om in aanmerking te komen voor deze woning moet u minimaal 3 keer de maandhuur als netto inkomen hebben.

Totstandkoming overeenkomst
Wanneer er tussen u en de opdrachtgever een overeenstemming wordt bereikt, bent u verplicht
aan Van der Brugge Makelaardij te verstrekken:
• Een geldig legitimatiebewijs; en
• Een recente salarisspecificatie; en
• Een bankrekeningafschrift met salarisbijschrijving; en
• Een werkgeversverklaring.
Van der Brugge Makelaardij zal de informatie niet aan derden verstrekken.

WILT U SENSATIONEEL MOOI WONEN?
Dat is mogelijk in dit stijlvolle en indrukwekkende LOFT PENTHOUSE uit de 19e eeuw! Gelegen op een UNIEKE LOCATIE in het historisch centrum en onder andere voorzien van een DAKTERRAS van ruim 17 m². In 2002 is het beeldbepalende “Van Andel pakhuis” getransformeerd tot luxe en kleinschalig stadsappartementen complex. Wij mogen dit zeer verrassende penthouse verkopen. Via een lift bereikt u de privé etage. Het betreft een zeer licht en loftachtig penthouse met een groot, privé gelegen, dakterras. Hiervandaan heeft u een panoramisch uitzicht. In de onderbouw bevinden zich een inpandige berging en een eigen parkeerplaats. De ligging is zeer privé en toch midden in het centrum. Bel voor een bezichtiging en wij laten deze loft MET TROTS AAN U ZIEN!!!

Woongenot op het hoogste niveau.
Onder auspiciën van Stichting Stadsherstel Gorinchem is het “Van Andel pakhuis” eerder in gebruik als pakhuis, begin 2002 volledig gerestaureerd tot een kleinschalig luxe stadsappartementencomplex bestaande uit een viertal appartementen (maisonnette’s) voorzien van een lift en trappenhuis, alsmede een inpandige parkeergarage met berging.
Authentieke elementen als de draagbalken en de schitterende gevel zijn bewaard gebleven. Het pand heeft meer weg van een New Yorks loft, dan van een Gorcums pakhuis.

INDELING PENTHOUSE

Representatief hoofd- entree
De representatieve hoofdentree is gelegen aan de zijkant van het complex. Vervolgens treft u de brievenbussen aan en een beltableau met intercom. De toegang tot het trappenhuis en liftinstallatie is afgesloten, waardoor de veiligheid én privacy gewaarborgd blijft. Ook is er een deur naar de garage en berging. De lift zal u comfortabel naar de bovenste (derde) verdieping brengen, waarop het penthouse is gesitueerd. Het gehele penthouse is 161 m² groot, biedt een ongekende sfeer en serene rust. Het is hier heerlijk thuiskomen en dat is elke keer weer een feest.

Hal – ca. 3.5 m²
U komt binnen in de ruime hal met meterkast en een aparte c.v. kast met opstelplaats van de HR c.v. ketel, Nefit Turbo, bouwjaar 2002. Vanuit de hal heeft u toegang tot de woonkamer met half open keuken. Wanden: stucwerk. Plafond: stucwerk met balken.

Woonkamer – ca. 43.5 m²
De magnifieke speels ingedeelde woonkamer is erg licht door de glazen puien en authentieke pakhuisramen met Frans balkon. Het geheel heeft een bijzondere uitstraling door de nokhoogte van ruim 3.72 meter en het balken plafond! De woonkamer en keuken meten samen 63.5 m² dat is echt verrassend groot! Groter dan de foto's doen vermoeden... Een mooie trappartij geeft toegang tot de vierde verdieping met kantoor en dakterras. De bijzondere vorm van het gebouw is zo aangepast dat er door de glazen elementen overal zicht is in het atrium op de begane grond.

Keuken – ca. 20 m²
De gezellige keuken vind je aansluitend op de woonkamer, praktisch dicht bij de eettafel en is voorzien van een hardhouten kookeiland. Aan apparatuur is aanwezig een spoel-unit, 5 pits gaskookplaat, vaatwasmachine en een afzuigkap. Tevens is er een losse rvs koel-vriescombinatie in een nis geplaatst.

Tussenhal – 26 m²
Het is een super lichte ruimte mede door het glazen atrium. De tussenhal geeft toegang aan het slaapgedeelte met het toilet, de kast met wasruimte, badkamer en twee slaapkamers.

Badkamer – ca. 19 m²
Zeg nou eerlijk: het lijkt toch net of je een Wellness centrum binnen loopt? Deze stoere badkamer betreed je via een originele tempeldeur. In deze zen-badkamer vindt u een vrijstaand ligbad, aparte inloop doucheruimte met regendouche, twee losse wastafelmeubels in betonlook en een design radiator. Het toilet is separaat en vindt u in de naast de badkamer. Ruimte voor de wasmachine en droger vindt u in de daarvoor bestemde kast in de hal. Hier is ook plek om bijvoorbeeld de stofzuiger etc. op te bergen. Ook is er vanuit de hal en extra vluchtdeur. Vloer: gietvloer, betonlook. Wanden: stucwerk en tegels. Plafond: stucwerk/balken.

Slaapkamer 1 – ca. 15.5 m²
Deze mooie loft slaapkamer is bereikbaar vanuit de hal via (bijna 4 meter) hoge teak schuifdeuren. Hier is achter een gordijn kastruimte gecreëerd. Ook hier veel licht door de glazen puien met zicht op het atrium. Wanden: stucwerk. Plafond: stucwerk/balken.

Slaapkamer 2 – ca. 15.7 m²
Door middel van een scheidingswandje staat slaapkamer 2 in half open verbinding met slaapkamer 1. Wanden: stucwerk. Plafond: stucwerk/balken.

INDELING 4E VERDIEPING

Loop je nog even mee naar de verdieping!? Hier heeft dit huis nog een verrassing voor je.

Werk-/hobbykamer – ca. 9.9 m²
Heerlijke werk-hobbykamer met dubbele openslaande deuren naar het dakterras.

Dakterras – ca. 17.9 m²
Het klapstuk van dit penthouse is het dakterras van ruim 17 m². Deze bereikt je via de werkkamer in het penthouse. Op dit terras kan je fijn genieten van de zon (zuidwesten). Volop privacy want niemand die je hier ziet relaxen. Lekker buiten avondeten met een prachtig uitzicht over de stad. Het terras is dusdanig ruim dat je hier een mooie loungeset, een tafel, een BBQ etc. kan plaatsen. Ook is er verlichting en een buitenkraan (warm/koud water) aanwezig. Zie je jezelf al zitten op een zwoele zomeravond?

SOUTERRAIN/PARKEERKELDER

Berging – 4.9 m²
In het souterrain van het complex beschikt u over een eigen berging afmeting 2.30 x 2.12 m. De parkeergarage is uitsluitend toegankelijk voor de bewoners.

Eigen parkeerplaats – ca. 14 m²
Praktisch is de eigen parkeerplaats in de onderbouw met een afmeting van 5.00 x 2.80 m. De garagedeur is via een afstandsbediening automatisch te openen.

Algemeen:
Het appartement is volledig geïsoleerd.
Verwarming door middel van een HR combiketel en vloerverwarming gehele penthouse.

Gorinchem is gelegen aan de kruising van de snelwegen A15 en A27, op de grens van de provincies Zuid-Holland, Gelderland en Noord-Brabant. Deze centrale locatie maakt Gorinchem tot een groot regionale stad met veel winkelaanbod in het gezellige stadscentrum. In deze historische binnenstad van Gorinchem mondt het meanderende riviertje de Linge uit in de grotere Merwede. De diverse pakhuizen en winkelpuien aan de Havendijk en Appeldijk getuigen ervan dat zich hier vanouds het handelscentrum van de stad bevond. Tussen de Havendijk en Keizerstraat staat dit fraaie gerestaureerde voormalige pakhuis.

Ben jij op zoek naar een unieke woonplek? Wij laten je de Eierveiling 8 te Gorinchem graag een keer live zien.

Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Algemene informatie

Beschikbaar vanaf In overleg
Ligging Centrum
Totale woonoppervlakte 161,7 m2
Bouwjaar 1895
Inhoud 572 m3
Bouwlagen 2
Externe bergruimte 18,9 m2
Algemene staat Normaal

Indeling

Kamers 4
Slaapkamers 2
Badkamers 1
WC 1
Woonkamer 42,5 m2
Keuken 20 m2
Garage types Parkeergarage

Comfort

Winkel in de buurt Ja
School in de buurt Ja
Snelweg in de buurt Ja
Openbaar vervoer in de buurt Ja
Raamwerk Hout
Dak Mansardedak
Beglazing Dubbel
Verwarming Centrale verwarming, vloerverw. geheel
Isolatie Volledig geïsoleerd
MVF-6252-0041_LR Geffrey
Interesse in deze woning?

Geffrey helpt u graag

Gratis waardebepaling

U denkt erover uw woning te verkopen en wilt graag weten wat het waard is? We komen graag bij u langs en bepalen de waarde van uw woning.

Gratis waardebepaling

Deel deze woning

Uw persoonlijke adviseur in de regio

Maak kennis met de HypotheekWeter

Ligging

Afspraak maken voor een bezichtiging? Neem contact met ons op

Vergelijkbare woningen